Deniz Garden Davet

Okul Balosu Organizasyonu

Deniz Garden

Tekne partileri, yemekli veya yemeksiz organizasyonlar için mükemmel bir seçenektir. Eğlenceyi kokteyl partileri veya alkolsüz etkinliklerle sağlayabileceğiniz gibi, lezzetli yemeklerin tadına da bakabilirsiniz. Katılımcı sayınıza uygun şekilde bu organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Ayrıca daha küçük çaplı organizasyonlar için de dekore edilmiş yatlar tercih edebilirsiniz. Tekne partilerinde her türlü ekstra isteğiniz değerlendirilir; havai fişek gösterileri, animasyon ekipleri, canlı müzik, fasıl veya dj performansları gibi isteklerinizi bizimle paylaşmanız yeterlidir.

Tekne partilerinin fiyatlandırması, ekstra istekleriniz, organizasyon günü, katılımcı sayısı, menü istekleriniz ve tekne veya yat görsellerine göre değişiklik gösterir. Ancak, tüm istekleriniz doğrultusunda bütçenize uygun bir organizasyon planlanacaktır.

Mezuniyet gecenizi, arkadaşlarınızla geçireceğiniz unutulmaz ve eğlenceli bir geceye dönüştürmek istiyorsanız, tekne partileri tam size göre bir organizasyondur. Üniversite veya lise öğrencileri için standart mezuniyet partileri artık sıkıcı hale gelmiş olabilir. Ancak tekne partileri, profesyonel ses ve ışık sistemleri ile donatılmış filomuzla Boğazda düzenleyeceğiniz mezuniyet balosu veya okul partisi için ideal bir seçenektir.

Tekne partileri, İstanbul’un eşsiz boğaz manzarası eşliğinde stresli dersler ve sınavlar arasında dinlenebileceğiniz bir fırsattır. Okul günlerinde paylaştığınız hatıralarınızı bir kez daha canlandırabileceğiniz bu organizasyonda, arkadaşlarınızla bir araya gelerek gelecekte bir anı olarak hatırlayabileceğiniz güzel bir gün geçirebilirsiniz.