Nişan merasimi için, aile ve yakın arkadaşlarla birlikte evde bir organizasyon planlayabilirsiniz. Ayrıca daha kalabalık bir davetli listesi olanlar için özel bir mekan tercih edebilirler. Evde nişan yapmak, ihtiyaçları minimuma düşürürken, bazıları için daha zahmetli olabilir. Ancak, Deniz Garden Davet olarak, hangi mekanı tercih ederseniz edin, mekan süslemesinden davetli ikramlarına kadar tüm ayrıntıları üstleniyoruz ve ihtiyacınıza göre şekillenen nişan organizasyon paketlerimizle hizmet veriyoruz.

İslami Nişan Organizasyonu Programlarımız

İslami nişan organizasyonlarınızda maneviyatın ön plana çıktığı, huşu içinde geçen bir program sunmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Özel programımız, açılış konuşmasıyla başlayıp çiftlerin salona davet edilmesiyle devam edecektir. İlahi sanatçılarımızın gönlünden geçen ezgiler eşliğinde semazenlerimiz sahne alırken, en sevilen şiirler ve tasavvuf eserleri seslendirilecektir. İslami nişan organizasyonu kapsamında sadece kadınlar arasında düzenlenen etkinliklerde ise firmamız bayan semaver hizmeti de sunmaktadır.

Program içeriğimizde günün anlam ve önemine dair sohbet, pasta ve takı merasimi, yarışmalar, hediyeler ve çocuklar için palyaço ve animasyon gösterileri gibi birçok aktivite yer almaktadır. Firmamız, en özgün İslami nişan organizasyonunu düzenlemenize yardımcı olacaktır. Profesyonel ilahi ve tasavvuf gruplarından oluşan ekibimiz ve semazenlerimiz, unutulmayacak bir performans sergileyecektir.

Nişan organizasyonu fiyatları ve diğer tüm konularda ayrıntılı bilgi almak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İslami nişan organizasyonlarınızda unutulmaz bir program sunmak için bize güvenebilirsiniz.