Deniz Garden Davet

Dernek Geceleri Organizasyonu

Deniz Garden

Dernek ve Genel Kurul Toplantıları

Toplumumuza değer katan sivil toplum kuruluşları ve dernekler bizim için son derece önemli. Faaliyetlerine en iyi şekilde devam edebilmesi, toplumsal değerimize değer katabilmesi için Deniz Garden Davet  Salonları olarak profesyonel, donanımlı ekibimiz ve geniş menümüz ile etkin ve verimli toplantılar yapmanızı garanti ediyoruz. Toplantılarınız sırasında gerek duyabileceğiniz; tepegöz, projeksiyon cihazı, sinevizyon, ses ve görüntü sistemleri, perde sistemleri ile sorunsuz bir etkinlik olmasını sağlıyoruz. Dilerseniz kendinize ait araç ve gereçleri getirin dilerseniz biz çözüm ortaklarımız vasıtasıyla sizin için temin edelim. Toplantılarınızın en ince ayrıntılarını bırakın biz planlayalım, siz sadece etkinliğe odaklanın ve bu özel günü en verimli şekilde geçirmenin keyfine varın.

Sunum Gereçlerine İhtiyacım Var, Etkinlik Salonu Temin Edebilir Mi?

Deniz Garden Davet  Salonları bu özel günü en verimli şekilde geçirebilmeniz için size her imkânı sunar. Sunum araç ve gereçleri, VIP araç kiralama, fotoğrafçı ve kuaför gibi hizmetleri veren çözüm ortaklarına sizleri yönlendirerek piyasa fiyatından daha uygun ve daha kaliteli hizmet almanızda yardımcı olur.

Deniz Garden Davet Salonları’nın Özellikleri Nelerdir?

Deniz Garden Davet  Salonları’nda iki farklı salon bulunmaktadır. Salon 1 ve Salon 2 olarak adlandırdığımız her biri 750’şer kişilik salonlarımızda sizin konforunuz ve güveniniz için her ayrıntı düşünülmüştür. Salonlarımız klimalı, güvenlikli, tekerlekli sandalye girişine uygun, engelli erişimli ve ferahtır.