Deniz Garden Davet

Kına Organizasyonu

Deniz Garden

Eşsiz bir kına gecesi organizasyonu için kına ekibimiz, süsleme çalışmalarımız ve eğlence hizmetlerimizle yanınızdayız. İster kendinize ait bir bahçede veya alanda, ister tuttuğunuz mekanda kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Biz, kına ekibi, süsleme çalışmaları, ekipman temini ve eğlence hizmetleri ile size yardımcı oluyoruz.

Deniz Garden Davet ayrıcalıklarını yaşayarak unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Kına gecenizi geleneksel boyutunun yanı sıra bekarlığa veda edilen bir eğlence olarak planlayabilirsiniz. Geleneksel kına gecesi eğlencelerine ek olarak, coşkulu kutlamalar yaparak unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

Gelin ve arkadaşları, kına tepsisi ve mumlarla geleneksel müzikler eşliğinde salonun kapısından girerek eğlenceye başlayabilirler. Danslar ve eğlenceler devam ederken, en heyecan verici an olan kına yakma seremonisi başlar. Bu duygusal anı şarkı ve türkülerle taçlandırırken, konuklar ve gelin-damat kına ekibi dansçı kızlarıyla eğlenceye devam ederler.

Masalsı bir kına gecesi hayal ediyorsanız, bizimle iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.