Deniz Garden Davet

Kahvaltı Organizasyonu

Deniz Garden

Ailenize, akrabalarınıza, iş arkadaşlarınıza, çalışan elamanlarınıza veya sevdiklerinize güzel bir sabah kahvaltısı yapmak istemez misiniz? Hayatınızda önemli yerlere sahip olan sevdikleriniz ile birlikte güzel bir kahvaltı sofrasında buluşmak ve bu kahvaltı sofrasında sohbet havasında keyifli dakikalar yaşamak istiyorsanız güzel bir kahvaltı organizasyonu düzenlemeniz gerekiyor.

Eğlence Organizasyonu olarak gelin sizlere lezzetli, kaliteli bir kahvaltı organizasyonu düzenleyelim. Konuklarınızın rahat bir şekilde oturması ve rahat bir şekilde kahvaltı yapması için birçok masa ve sandalye çeşidi, Konuklarınıza lezzetli kahvaltı sunmak için birçok kahvaltılık ürünün bulunduğu serpme kahvaltı tabağı, Kahvaltının yanında ihtiyaç duyulan ekmek, kahvaltının olmazsa olmazı çay, su ve daha sayamadığımız aklımıza gelmeyen birçok hizmeti sizlere sunuyoruz.  Konuklarınıza önce atıştırmalık kahvaltı tabağı sunduktan sonra birçok kahvaltılıkların bulunduğu serpme kahvaltı sunuyoruz.

Serpme Kahvaltı Tabağı İçeriği

 1. 1 Dilim Kaşar Peynir
 2. 1 Dilim Beyaz Peynir
 3. 3 Dilim Domates
 4. 3 Dilim Salatalık
 5. 3 Yeşil Zeytin
 6. 3 Siyah Zeytin
 7. 1 Dilim Hindi Salam
 8. 1 Dilim Dana Salam
 9. 1 Minik Kutu Tereyağı
 10. 1 Minik Kutu Bal
 11. 1 Minik Kutu Reçel
 12. 1 Minik Kutu krem peynir
 13. 1 Adet Haşlanmış Yumurta

Böyle bir organizasyon yapmaya karar verdiğiniz zaman ve bizlere ulaşıp bu hizmetten yararlanmak istediğinizi söyleyip ödemeği yaptığınız zaman bizler organizasyonunuza kısa bir süre kala Kahvaltı hazırlıkları başlatıp organizasyonunuza kahvaltılıkları taze ve lezzetli bir şekilde istediğiniz zamanda getiriyoruz. Organizasyon alanınızda Çay standı, Haşlanmış yumurta standı ve kahvaltı standı bulunacaktır. Elemanlarımız kahvaltı tabaklarını, haşlanmış yumurtayı ve yanında çayı masalara dağıtarak siz elinizi dahi sürmeden güzel bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.

Sizlerde sevdiklerinize güzel bir kahvaltı organizasyonu düzenlemek istiyorsanız hemen bizimle 0530 032 86 56 numaralı telefondan ulaşarak organizasyon rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.